تیم توسعه سامانه IIX Gateway

سامانه IIX Gateway به صورت مشترک توسط شرکت راهبرد نگار آمیتیس و گروه شرکتهای آریسا به نمایندگی شرکت شبکه علمی غرب آسیا طراحی و پیاده سازی شده است. شرکت راهبرد نگار آمیتیس (www.mitoconnect.com) یکی از شرکت های نرم افزاری بسیار موفق و دانش بنیان است که علاوه بر مدیریت سامانه IIX Gateway، وظیفه نگهداری، پشتیبانی و توسعه سامانه های راهبردی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از جمله سامانه سنهاب را به عهده دارد. این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در زمينه فناوری نوین هوشمندسازی و عرضه کننده برتر خدمات و راهکارهای تجاری و صنعتی در زمینه فناوری اینترنت اشیاء، توسعه صنعتی نرم افزار، تجارت بین الملل، انتقال و اکتساب تکنولوژی، بستر سازی اجرای پروژه های عظیم در مقیاس ملی و فایننس سازمانی و دیگر حوزه های تکنولوژیک و سرمایه گذاری می باشد.
شرکت راهبرد نگار آمیتیس با رویکرد بین المللی و با هدف ارائه محصولات و خدمات سطح بالا و کلاس جهانی، نگاهی راهبردی به سرمایه های انسانی به عنوان مهم ترین دارایی خود داشته و درصدد است تا با تلفیق توان فنی و تجربه عملیاتی پرسنل و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و همکاری با شرکت های صاحب دانش فنی بین المللی، همسو با استراتژی “توسعه اقتصادی درون زا و برون نگر” در جهت نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی گام بردارد.
گروه شرکتهای آریسا (www.yoursupport.ir) نیز دارای سوابق اجرایی موفق و مجری بیشترین پروژه فناوری اطلاعات در صنعت بیمه و همکار تعداد قابل توجهی از شرکتهای بیمه است. این گروه فعالیت خود را از ابتدای دهه 80 آغاز و مجری بیش از پانصد پروژه در سازمان ها و وزارتخانه های مختلف است.